czwartek, 22 listopada 2012

Wynkiki konkursu z Silcare

Dziś przyszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu organizowanego wspólnie z marką Silcare. Wszystkim uczestniczkom dziękuję za wspaniałe i przezabawne odpowiedzi, czytanie ich sprawiło mi wiele radości, jednak wyłonienie zwyciężczyń było trudnym zadaniem, najchętniej obdarowałabym kosmetykami każdą z Was, ale zgodnie z zasadami miałam do przyznania tylko dwa zestawy nagród.

Pierwszy zestaw zdobywa Pati z bloga pati-kosmetyczkamlodejmamy.blogspot.com/ drugi zestaw wygrywa Nika. z bloga liliowyzakatek.blogspot.com/. Dziewczyny, serdecznie Wam gratuluję i proszę o kontakt drogą mailową.

Odpowiedzi zwyciężczyń:
8 komentarzy:

 1. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dziękuje!!!!! już piszę :)


  ale się cieszę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć :) Jakiś czas temu wspominałam u siebie na blogu o akcji Szlachetna Paczka.. Teraz juz mamy wybraną rodzine, któej dokładnie możemy pomóc! Wszystkie szczegóły i informacje oraz lista najpotrzebniejszych rzeczy znajduję się u mnie w najnowszej notce ;) http://making-myself-beauty.blogspot.com/2012/11/b-jak-bloger-i-bohater-wybralismy.html
  Zapraszam do przyłączenia się, a także o podzielenie się akcją u siebie na blogu, aby jak najwięcej osób mogło się o niej dowiedzieć i pomóć! ;))
  Bardzo przepraszam Cię za spam.. ale po prostu bardzo mi zależy na tym aby rodzina otrzymała pomoc ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zabawne historie!:)
  mycreativemakeup.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze komentarze, są dla mnie niezwykle ważne.
Zostawiając po sobie ślad w postaci komentarza, możesz się spodziewać moich odwiedzin na Twoim blogu ;)

Na pytania odpowiadam pod postem gdzie zostały zadane (aby wszystko co tyczy się danego tematu było w jednym miejscu) :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...